Kogo poznasz w Akademii Keto?

Michał Undra

Trener / Dietetyk

Dietetyk, ekspert od dietoterapii i medycyny funkcjonalnej z wieloletnim doświadczeniem. Zwolennik holistycznego podejścia do życia – jako jeden z pierwszych łączy zdrowie fizyczne z aspektami mentalnymi, takimi jak medytacja, odpowiedni sen, kontrola stresu.

Jeden z najlepszych specjalistów w kraju od wspierania pracy mózgu. Prowadzi autorskie szkolenia “Biohacking” oraz “Hack Your Brain”. Autor wielu artykułów do prasy branżowej. Jego misją jest pomoc ludziom w osiągnięciu zdrowia w każdym wymiarze.

Uczestnik wielu szkoleń oraz konferencji, stale dążący do pogłębiania swojej wiedzy praktycznej. Od 2013 roku właściciel kanału na YouTube, gdzie zajmuje się edukacją na temat diety treningu oraz rozwoju mentalnego.

Kamil Lelonek

Trener / Dietetyk

Dietetyk, biohacker, a także programista i przedsiębiorca. Współtwórca Szkoły Biohackingu, w której dzieli się swoim doświadczeniem w zakresie zdrowia, odżywiania, aktywności fizycznej i suplementacji.

Współpracuje głównie z osobami z obszaru IT, managerami i kierownikami wyższego szczebla w celu poprawy pracy ich mózgu, wydajności i produktywności. Przekłada się to pozytywnie na efekty ich pracy i zarobki.

Działa również w branży nieruchomości i na różnego rodzaju rynkach inwestycyjnych. Bloger, prelegent na konferencjach oraz szkoleniowiec z dziedziny IT i managementu.

Zostań Studentem Akademii Keto

Uzyskaj dostęp do szkoleń, które odmienią Twoje zdrowie.

Tylu studentów już nam zaufało:

877