Kto tworzy Akademię Keto?

Michał Undra

Trener / Dietetyk

Dietetyk, ekspert od dietoterapii i medycyny funkcjonalnej z wieloletnim doświadczeniem. Zwolennik holistycznego podejścia do życia – jako jeden z pierwszych łączy zdrowie fizyczne z aspektami mentalnymi, takimi jak medytacja, odpowiedni sen, kontrola stresu.

Jeden z najlepszych specjalistów w kraju od wspierania pracy mózgu. Prowadzi autorskie szkolenia “Biohacking” oraz “Hack Your Brain”. Autor wielu artykułów do prasy branżowej. Jego misją jest pomoc ludziom w osiągnięciu zdrowia w każdym wymiarze.

Uczestnik wielu szkoleń oraz konferencji, stale dążący do pogłębiania swojej wiedzy praktycznej. Od 2013 roku właściciel kanału na YouTube, gdzie zajmuje się edukacją na temat diety treningu oraz rozwoju mentalnego.

Kamil Lelonek

Trener / Dietetyk

Dietetyk, biohacker, a także programista i przedsiębiorca. Współtwórca Szkoły Biohackingu, w której dzieli się swoim doświadczeniem w zakresie zdrowia, odżywiania, aktywności fizycznej i suplementacji.

Współpracuje głównie z osobami z obszaru IT, managerami i kierownikami wyższego szczebla w celu poprawy pracy ich mózgu, wydajności i produktywności. Przekłada się to pozytywnie na efekty ich pracy i zarobki.

Działa również w branży nieruchomości i na różnego rodzaju rynkach inwestycyjnych. Bloger, prelegent na konferencjach oraz szkoleniowiec z dziedziny IT i managementu.

Rafał Wilk

Trener / Dietetyk

Dietetyk Kliniczny akredytowany przez MEN i Trener Personalny certyfikowany przez IFAA. Od 3 lat szkoleniowiec w zakresie wpływu stanu ketozy, diet ketogenicznych oraz czynników środowiskowych. Stale zwiększa swoją wiedzę poprzez kursy, książki i publikacje naukowe oraz kompleksową współpracę z trudnymi przypadkami.

Sceptyk szablonowości i tendencyjności obecnych w środowisku fitness jak gotowe schematy, czy też narzucane ramy według popularnych systemów żywieniowych. W swojej pracy skoncentrowany na podstawach fizjologii i biochemii, popartych badaniami klinicznymi, odpowiednią analizą oraz obraną na ich podstawie metodyką na rzecz indywidualnego przypadku.

Entuzjasta personalizacji od diety, po trening, do suplementacji, kończąc na stylu życia, a nawet stanie umysłu. Niesforna głowa pełna pytań i wątpliwości, wiecznie głodna poszukiwanych odpowiedzi. Świeża krew i mocna alternatywa!

Dołącz do społeczności Akademii Keto

Dołącz do naszych szkoleń i zoptymalizuj swoje zdrowie

Dołącz do naszych szkoleń i zoptymalizuj swoje zdrowie

862