Mirek Burnejko
Chief Executive Officer

Akademia.pl

„Kamil otworzył mi oczy na parę spraw i dał do myślenia. Pokazał, że żyjemy w świecie, który nie do końca został dla nas stworzony. Kamil zalecił mi zrobić badania, które okazały się dla mnie zbawieniem. Obserwacja jego pracy była niesamowita, wyglądał jak detektyw, który łączy pewne kropki. Zaczęliśmy od wypracowania prostych nawyków, paru suplementów i już po pewnym czasie moje życie się zmieniło. Wahania nastrojów zniknęły, zacząłem budzić się z uśmiechem i czuć się lepiej oraz działać wydajniej.”

Maciej Aniserowicz
Chief Executive Officer

DevStyle.pl
SlowBiz.pl

„Znam Kamila od wielu lat i w tym czasie zdołał zdobyć moje zaufanie w tematyce dietetyki i suplementacji. Jego opinie są zawsze wyważone i poparte badaniami. Zaufałem Kamilowi na tyle, że powierzyłem mu opracowanie i interpretację badań mojej córki, gdy miała poważne problemy zdrowotne. A po roku sam zgłosiłem się na konsultacje.”

Ania Dziedzic
Założycielka

Ankadziedzic.pl
Fitanka.pl

„Michała znam od 3 lat. Nasza współpraca zaczęła się od live'ów na Facebooku, które razem prowadziliśmy. Obecnie wspólnie piszemy książkę pt. „Schudnij w 3 miesiące”. Myślę, że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pracy, ogrom wiedzy i przede wszystkim zaufanie, nie stworzylibyśmy tylu wartościowych rzeczy. Sądzę, że Michał jest na rynku uważany za jednego z bardzo dobrych dietetyków.”

Paulina Ihnatowicz
Współzałożycielka

Sandiet.pl

„Z Michałem znamy się od dawna, jednak zanim się spotkaliśmy, śledziłam jego filmiki na YouTubie. Niejednokrotnie wynosiłam z tych nagrań bardzo wiele. Michał ma ogromną wiedzę i co więcej, wciąż się dokształca. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Polecam!”

Maciej Szyszka
Założyciel

maciejszyszka.pl

Rafał jest fachowcem w swojej dziedzinie. Mieliśmy przyjemność się poznać na organizowanych przez niego warsztatach. Szukałem osoby kompetentnej w temacie diety ketogenicznej i wszystkie drogi w Polsce prowadziły do niego. Mieliśmy przyjemność poznać się osobiście co zaowocowało dłuższą współpracą i wspólnymi projektami. Bardzo cenię sobie swój czas i interesują mnie tylko prawdziwi profesjonaliści jakim bez wątpienia jest Rafał Wilk.

Dr Anna Marcinkowska
Adiunkt w Katedrze Biochemii Lekarskiej

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w jednym ze szkoleń Rafała Wilka, które prowadził na U. Medycznym we Wrocławiu. Jest dociekliwy, analityczny, zakochany w swoim zawodzie. Służy swoją wiedzą i głębokim rozumieniem, wszystkim, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za własne ZDROWIE. Uczy, wyjaśnia, inspiruje do myślenia, motywuje do działania. Mówi wieloaspektowo, z pasją człowieka z misją. Obyśmy mieli więcej tak świadomych, nowoczesnych dietetyków.

Dołącz do społeczności Akademii Keto

Dołącz do naszych szkoleń i zoptymalizuj swoje zdrowie

Dołącz do naszych szkoleń i zoptymalizuj swoje zdrowie

862