'

Weź udział w szkoleniu
Keto w 7 dni

Poznaj KETO w 7 dni! Zrozum podstawy KETO w tydzień.

Biorę udział

Narzekasz na ciągły
brak energii?

Brakuje Ci
skupienia?

Nie odżywiasz się
prawidłowo?

Chcesz poprawić
swoje wyniki?

Jeśli masz jeden z tych objawów
zapytaj nas o pomoc!

Napisz do nas

Ania Dziedzic

„Michała znam od 3 lat. Nasza współpraca zaczęła się od live'ów na Facebooku, które razem prowadziliśmy. Obecnie wspólnie piszemy książkę pt. „Schudnij w 3 miesiące”. Myślę, że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pracy, ogrom wiedzy i przede wszystkim zaufanie, nie stworzylibyśmy tylu wartościowych rzeczy. Sądzę, że Michał jest na rynku uważany za jednego z bardzo dobrych dietetyków.”

Maciej Aniserowicz

„Znam Kamila od wielu lat i w tym czasie zdołał zdobyć moje zaufanie w tematyce dietetyki i suplementacji. Jego opinie są zawsze wyważone i poparte badaniami. Zaufałem Kamilowi na tyle, że powierzyłem mu opracowanie i interpretację badań mojej córki, gdy miała poważne problemy zdrowotne. A po roku sam zgłosiłem się na konsultacje.”

Mirek Burnejko

„Kamil otworzył mi oczy na parę spraw i dał do myślenia. Pokazał, że żyjemy w świecie, który nie do końca został dla nas stworzony. Kamil zalecił mi zrobić badania, które okazały się dla mnie zbawieniem. Obserwacja jego pracy była niesamowita, wyglądał jak detektyw, który łączy pewne kropki. Zaczęliśmy od wypracowania prostych nawyków, paru suplementów i już po pewnym czasie moje życie się zmieniło. Wahania nastrojów zniknęły, zacząłem budzić się z uśmiechem i czuć się lepiej oraz działać wydajniej.”

Paulina Ihnatowicz

„Z Michałem znamy się od dawna, jednak zanim się spotkaliśmy, śledziłam jego filmiki na YouTubie. Niejednokrotnie wynosiłam z tych nagrań bardzo wiele. Michał ma ogromną wiedzę i co więcej, wciąż się dokształca. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Polecam!”

Michał Undra

Trener / Dietetyk

Dietetyk, ekspert od dietoterapii i medycyny funkcjonalnej z wieloletnim doświadczeniem. Zwolennik holistycznego podejścia do życia – jako jeden z pierwszych łączy zdrowie fizyczne z aspektami mentalnymi, takimi jak medytacja, odpowiedni sen, kontrola stresu.

Kamil Lelonek

Trener / Dietetyk

Dietetyk, biohacker, a także programista i przedsiębiorca. Współtwórca Szkoły Biohackingu, w której dzieli się swoim doświadczeniem w zakresie zdrowia, odżywiania, aktywności fizycznej i suplementacji.

Dlaczego to szkolenie KETO?

Programy tworzone przez Akademię KETO to modułowe plany rozwoju zwiększenia efektywności, produktywności
i poprawy samopoczucia. Szkolenie Keto w 7 dni to nietypowa metoda polepszenia swojej efektywności i wydajności umysłowej, której nie nauczyli Cię w szkole.

Harmonogram szkolenia

 • Wstęp
 • Dzień 1: Założenia diety ketogenicznej
 • Dzień 2: Dieta ketogeniczna a ketoza
 • Dzień 3: Pomiar ciał ketonowych
 • Dzień 4: Wszystko o adaptacji
 • Dzień 5: Odchudzanie w aspekcie keto
 • Dzień 6: Korzyści dla ciała i mózgu
 • Dzień 7: Suplementacja w ketozie
 • Zakończenie

Szkolenie KETO

O szkoleniu:

 • 7-dniowe video-szkolenie online
 • 7 merytorycznych modułów
 • dostęp 24h/7 dni w tygodniu

Cena: 399,- 290,-

Biorę udział

Materiały demo

Nie masz pewności czy szkolenie keto w 7 dni jest dla Ciebie? Obejrzyj przykładowe lekcje z naszego programu edukacyjnego i przekonaj się, że warto!

Obejrzyj materiały

Ciała ketonowe

Czym są ciała ketonowe i sama ketoza?

Masz pytanie?

Spójrz na najczęściej zadawane pytania

Czy otrzymam indywidualne wsparcie dietetyka?

Jeżeli jesteś już naszym studentem, otrzymujesz dostęp do grupy MasterMind, w której nasi instruktorzy udzielą Ci pomocy. W przeciwnym wypadku możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Kiedy rozpoczyna się i ile trwa szkolenie?

Konto w panelu studenta otrzymujesz od razu po zakupie szkolenia. Jest ono bezterminowe, a dostęp do materiałów jest nieograniczony czasowo i możesz je zrealizować w dowolnym dla Ciebie momencie.

Czy ze szkolenia skorzystają osoby na diecie bezmięsnej?

Tak, w szkoleniu uwzględniamy aspekty diety wegańskiej i wegetariańskiej w kontekście keto. Dodatkowo opowiadamy o możliwościach kształtowania sylwetki i budowania masy mięśniowej.

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas

Zostań Studentem Akademii Keto

Uzyskaj dostęp do szkoleń, które odmienią Twoje zdrowie.

Tylu studentów już nam zaufało:

864